ACER baterija 5535,5735,5538

AS07A31

Nova, 12 mesecev garancije

More details

PO NAROČILU

50,00 €

More info

Baterija za ACER 5735, 5535, 5536G, 5338, 5735Z, 5737Z, 7715Z

 

Ustreza:ACER
Napetost:11.1V
Moč:5200
Št. Celic: 6
Barva:Črna
Stanje:NOVA
Dodatno:Nadomestna
Garancija:12 mesecev


Ustreza: (prosimo preverite sliko baterije in podatke na vaši stari bateriji)


Aspire 2930, 2930G, 2930Z
Aspire 4230, 4235, 4310, 4315, 4330,4336, 4520, 4520G, 4530, 4535G
Aspire 4710, 4710G, 4710Z, 4715, 4715Z
Aspire 4720, 4720G, 4720Z, 4720ZG
Aspire 4730, 4730Z, 4730ZG
Aspire 4920, 4920G
Aspire 4930, 4930G, 4935, 4935G
Aspire 5735, 5735Z
Acer Aspire 4736 Acer Aspire 4736G Acer Aspire 4736Z Acer Aspire 4736ZG Acer Aspire 4740G Acer Aspire 4740G-332G50Mn Acer Aspire 4740G- 432G50Mn
Acer Aspire 5236 Acer Aspire 5335 Acer Aspire 5536 Acer Aspire 5536G Acer Aspire 5738 Acer Aspire 5738G Acer Aspire 5738Z Acer Aspire 5738ZG Acer Aspire AS5740
Acer Aspire 2930 Series
Aspire 2930,
Aspire 2930-582G25Mn,
Aspire 2930-593G25Mn,
Aspire 2930-733G25Mn,
Aspire 2930-734G32Mn,
Aspire 2930-844G32Mn,
Aspire 2930G,
Aspire 2930Z,
Aspire 2930Z-322G25Mn,
Aspire 2930Z-343G16Mn
Acer Aspire 4310 Series
Aspire 4315,
Aspire 4315-2904
Acer Aspire 4520 Series
Aspire 4520,
Aspire 4520-5141,
Aspire 4520G
Acer Aspire 4530 Series
Aspire 4530,
Aspire 4530-5267,
Aspire 4530-5350,
Aspire 4530-5627,
Aspire 4530-5889,
Aspire 4530-6823
Acer Aspire 4710 Series
Aspire 4710,
Aspire 4710G,
Aspire 4710Z,
Aspire 4715Z,
Aspire 4715Z-3A0512C
Acer Aspire 4720 Series
Aspire 4720,
Aspire 4720G,
Aspire 4720Z,
Aspire 4720ZG
Acer Aspire 4730 Series
Aspire 4730,
Aspire 4730-4516,
Aspire 4730-4947,
Aspire 4730Z,
Aspire 4730ZG
Acer Aspire 4920 Series
Aspire 4920,
Aspire 4920-1A2G12Mi,
Aspire 4920G,
Aspire 4920G-302G25Mi,
Aspire 4920G-3A2G16Mn
Acer Aspire 4930 Series
Aspire 4930,
Aspire 4930G,
Aspire 4935,
Aspire 4935G,
Aspire 4935G-644G32Mn
Acer Aspire 5300 Series
Aspire 5330-2339
Acer Aspire 5535 Series
Aspire 5535-5018,
Aspire 5535-5050,
Aspire 5535-5452,
Aspire 5535-6608
Acer Aspire 5536 Series
Aspire 5536-5105,
Aspire 5536-5142,
Aspire 5536-5165,
Aspire 5536-5218,
Aspire 5536-5224,
Aspire 5536-5663,
Aspire 5536-5872,
Aspire 5536-5883
Acer Aspire 5735 Series
Aspire 5735,
Aspire 5735Z,
Aspire 5735Z-582G16Mn
Acer Aspire 5740 series
5740-6378
5740-332G25Mn
......
Acer Aspire 5740G series
5740G-524G50
5740G-6395
5740G-6979
5740G-6454
5740G-334G50MN
5740G-434G50BI
5740G-434G32Mn
Acer Aspire 5740DG series
5740DG 3D
5740DG-434G64Mn
5740DG-524G64MN

Ustreza originalnim kataloškim številkam:

AS07A31, AS07A32, AS07A41, AS07A42,
AS07A51, AS07A52, AS07A71, AS07A72,
BT.00603.036, BT.00604.015, BT.00604.022, BT.00605.018,
BT.00607.012, BT.00607.013, BTP-AS4520G, LC.AHS00.001
MS2219, MS2220, Z01, Z03

 


Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

ACER baterija 5535,5735,5538

ACER baterija 5535,5735,5538

Nova, 12 mesecev garancije

Write a review